با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

پنجره دوجداره چیست

پنجره دوجداره چیست در پاسخ به این سوال باید عرض کنم که پنجره دوجداره نوعی از پنجره می باشد که به دلیل مشکلاتی که پنجره های آهنی داشته اند بر سرکار آمد و تقریبا تمامی مشکلات پنجره های قدیمی را برطرف کرد پنجره دوجداره علاوه بر اینکه عیب های پنجره های آهنی را از بین برد باعث شده پنجره ها جدید مزیت های زیادی را نیز به خود بگیرند.

 

در پاسخ به این سوال که پنجره دوجداره چیست :پنجره دوجداره از پروفیل های یو پی وی سی ایجاد می شود این پروفیل ها در داخل و خارج از کشور ایجاد می شود تقریبا میتوان گفت که پرفیل  های پنجره دوجداره داخلی به گونه ای می باشد که قادر است با رقبای خارجی خود رقابت کند.

پنجره دوجداره چیست

از مهمترین مزیت هایی که پنجره های دوجداره به خود گرفتند میتوان به :

 

عمر بالاتر: پنجره های دوجداره دارای عمر بالاتری نسبت به پنجره های ساده می باشند این نوع پنجره های به دلیل استفاده از پروفیل هایی که با استفاده از دستگاه های حرفه ای سایخته شده است  و همچنین کارشناسان مجرب به عنوان یک پنجره مطمئن با عمر بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

 

پنجره دوجداره دارای تنوع رنگی بالا می باشد و شما میتواند با استفاده از ست های رنگی ساختمان منزل خود از رنگ مورد نظر خود برای سفارش پنجره دوجداره استفاده نماید بهتر است بدانید که پنجره های دوجداره به واسطه رنگ بندی که دارند میتواند به نمای ساختمان شما بسیار کمک کننده باشند

 

پنجره دوجداره به آسانی نسب میشود و برخلاف پنجره های قدیمی که نیاز به کنده کاری زیادی داشت این پنجره ها تنها با استفاده از چند پیچ و مهره در جای خود قرار میگیرند .

 

پنجره های دوجداره دارای یک خاصیت دیگر نیز می باشد و این خاصیت این است که بدون هیچ روزنه ای می باشد نبود روزنه میتواند به عنوان یک خاصیت برای از بین بردن  کاهش آگودگی صوتی و همچنین کاهش از بین رفتن انرژی موثر باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*