با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

پنجره upvc

پنجره upvc نوعی از پنجره می باشد که با توجه به مزیت هایی که دارد دارای استفاده بالایی می باشد پنجره upvc  با توجه به تکنولوژی ساختی که دارند دارای مزیت های زیادی می باشد که این مزیت ها باعث شده است این نوع از پنجره های روز به روز مورد استفاده بیشتری قرار گیرند ادامه بیشتر با مزیت های پنجره یو پی وی سی آشنا خواهید شد

مواد تشگیل دهند upvc  :
پنجره upvc مخفف کلمه Unplasticicized Poly vinyl CHLORIDE ld می باشد پنجره های دوجداره از چندین ماده تشکیل شده اند اما ماده اصلی تشکیل دهند پنجره upvc  ماده پی وی سی می باشد پلیمریزاسیون منومر وینیل کلراید می باشد.بهتر است بدانید این ماده اولین بار توسط یک فرد به نام در سال 1987 مورد استفاده قرار گرفت اوگن بومان یو پی وی سی یک موادبرای ایجاد درب و پنجره می باشد که با توجه به قابلیت های که دارد در صنایع دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد از جمله صنایعی که از یو پی وی سی به عنوان یک مادی اولیه استفاده میکنند می توان به صنعت حمل و نقل اشاره کرد.

پنجره upvc
از مهمترین مزیت هایی که پنجره دوجداره upvc  میتواند داشته باشد این است که دارای عمر بالایی می باشد در صورتی که پنجره های ساده شاید تا چندین برابر این نوع از پنجره های هم نتواند عمر کند از پرفیل یو پی وی سی همچنین در ایجاد پنجره دوجداره نیز استفاده میکنند که به طور معمول به آن پنجره دوجداره upvc  گفته می شود.

از دیگر مزیت های پنجره upvc  میتوان به زیبایی ظاهری این نوع از پنجره ها نیز اشاره کرد این نوع از پنجره ها دارای انواع زنگ بندی های می باشد که شما میتواند با توجه به سلیقه خود نوع رنگ پنجره یو پی وی سی خود را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

قیمت پنجره upvc

پنجره upvc  دارای عمر بالایی نیز می باشد این نوع از پنجره های با توجه به نوع پروفیل مورد استفاده میتواند عمر بالاتری را نسبت به پنجره های ساده داشته باشید دلیل آن هم این می باشد که اولا در پروفیل پنجره های یو پی وی سی از بهترین نوع مواد استفاده می شود دوما این نوع پروفیل ها آزمایشات مختلفی را طی نموده اند که باعث می شود عمر این پنجره های بالا رود.

پنجره upvc  را به آسانی می توان تمیز کرد:
پروفیل استفاده شده در پنجره دوجداره به نوعی می باشد که به آسانی و تنها با آب و صابون قابل پاک شدن می باشد این نوع از پنجره های با کمی پاک کردن مانند روز های ابتدایی خود می شوند و بعد از تمیز شدن به نوحی می شود که گویی پنجره تازه به کار گرفته شده است .

 

پنجره upvc  عایق در برابر سرما و گرما می باشد :
پنجره upvc  به گونه ای ساخته شده است که به سادگی گرما و سرما را از خود عبور نمی دهند و میتوانند به نحوی باعث جلوگیری انرژی شود. اما پنجره های قدیمی به گونه ای ساخته شده اند که دارای درزهایی کوچکی می باشند که این درز ها به سادگی گرما و سرما را از خود عبور می دهند و باعث از دست رفتن انرژی می شوند.

پنجره یو پی وی سی

پنجره upvc  مقاوم تر در برابر گرما و سرما :
پنجره های قدیمی به گونه ای ساخته شده اند که در برابر گرما و سرما دچار تغییر می شوند در صورتی که پنجره یو پی وی سی به این صورت نمی باشد و این گونه از پنجره های می توانند در برابر سرما و گرمای شدید مقاوم باشند و تغییر شکل ندهند.

پنجره upvc  به سادگی قابل نصب می باشند :
پنجره های ساده و قدیمی باید تخریب زیادی را روی دیوار ایجاد کنیم تا بتوانیم پنجره را به کار بگذاریم در صورتی که پنجره یو پی وی سی به این گونه نمی باشد و شما میتوانید با حداقل تخریب این پنجره را به کار بگیرد این پنجره های با استفاده از پیچ و مهره هایی مخصوص بر روی قابل قرار می گیرند نکته بسیار مهم در نصب پنجره یو پی وی سی این است که این نوع پنجره در هنگام نصب حداقل تخریب را نیاز دارد.

قیمت پنجره upvc  :
جهت دریافت قیمت پنجره یو پی وی سی میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید همکاران ما آماده ارائه قیمت های پنجره upvc  به شما می باشند.

 

درب و پنجره upvc

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*