با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت نوعی از درب می باشد که با توجه به استاندارد های خاصی ساخته شده استدرب ضد سرقت مانند درب ضد حریق دارای طرفداران زیادی می باشد درب ضد سرقت حرارت و صدا و همچین  و رطوبت مقاوم می باشد به طور کلی میتوان گفت درب ضد سرقت نوعی درب می باشد که نسبت به سایر درب های دارای درجه امنیت بالایی از لحاظ سرقت می باشد دقت داشته باشید که در تعریق درب ضد سرقت آمده است این درب نسب به سایر درب های دارای درجه امنیت بالاتری می باشد به عبارت دیگر نمیتوان گفت در صورتی کمه شما از درب ضد سرقت استفاده میکنید دیگر هیچ سارقی نمیتواند به واسطه داشتن درب ضد سرقت با شما صدمه وارد کند.

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت دارای آخرین  استاندارد های می باشد این درب های انواع مختلف آزمایشات را گذارنده اند و دارای درجه بالایی از امنیت نسب به سایر درب ها می باشد. درب ضد سرقت معمولا در ویلا های و آپارتمان ها و همچین مکان هایی که دارای امنیت بالایی می باشند مورد استفاده قرار میگیرند .

 

درب ضد سرقت به دو صورت داخلی و خارجی در بازار موجود می باشد شما با توجه به بوجه خود میتواند درب ضد سرقت را انتخاب کنید لازم به ذکر می باشد درب ضد سرقت داخلی به نحوه ی رشد کمرده است که قادر است با درب ضد سرقت خارجی رقابت کند معمولا درب ضد سرقت خارجی از دو کشور چین و ترکیه وارد ایران می شود که درب ضد سرقت ترکیه دارای طرفداران بیشتری نسبت به درب ضد سرقت چین می باشد.

 

درب ضد سرقت دارای مدل ها و رنگ های مختلفی می باشدشما میتوانید درب ضد سرقت خود را با توجه به سلیقه خود انتخاب و مورد استفاده قرار دهید درب ضد سرقت در کنار مزیت های بسیار زیادی که دارند بسیار زیبا می باشند و میتوانند به زیبایی منزل شما کمک کنند.

 

قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت همانطور که در بالا اشاره شد دارای مزیت های زیادی می باشد درب ضد سرقت در برابر گرما و سرما و رطوبت و همچین ضربه و سوراخ شدن و…. مقاوم می باشد این که شما میخواهید چه نوع درب ضد سرقتی را انتخاب کنید بسته به میزان بوجه شما دارد ولی حتما قبل از خرید درب ضد سرقت مشاوره لازم برای خرید درب ضد سرقت را توسط یک فرد خبره انجام دهید .

 

قیمت درب ضد سرقت :

با توجه به نوسانات بازار از قرار دادن قیمت درب ضد سرقت در وب یسایت معذورم می باشیم شما میتوانید جهت دسترسی به لیست قیمت درب ضد سرقت با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید همکاران ما آماده ارائه مشاوره درب ضد سرقت و همچنین ارائه قیمت درب ضد سرقت برای شما می باشند .

 

گروه سانکو با توجه با افراد باتجربه و متخص میتواند درب ضد سرقت شما را با کمترین تخریب و در بالاترین زمان ممکن در محل مورد نظر نصب نماید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*