با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

توری پلیسه

توری پلیسه نوعی توری بوده که بیشتر در پنجره دوجداره مورد استفاده قرار میگیرد این توری پلیسه پنجره دوجداره دارای مزیت های زیادی می باشد و اصلا قابل مقایسه با توری های ثابت نمی باشند در اردامه با مزیت های توری پلیسه ای آشنا خواهید شد اما قبل ازنکه بخواهم در مورد مزیت های توری پلیسه ای صحبت کنم لازم است بگویم که توری پلیسه از جنس پلی استایرن دلیل استفاد از پلی استایرن در توری پلیسه ای این است که میتواند به نرمی و همچنین قابلیت انعطاف این توری کمک کند از جهت دیگر استفاده ازپلی استایرن میتواند به عمر این توری اضافه کند.

 

توری پلیسه

توری پلیسه ای پنجره دوجداره قابلیت جمع شدن در داخل ی قاب را دارید این قاب بر روی پنجره دوجداره تعبیه شده است و به شما این امکان را می دهد تا در صورتی که نیاز به توری پلیسه ندارید آن را جمه و در داخل قاب قرار دهید. استفاده از قاب برای جمع کردن توری پلیسه ای این که اولا استفاده از قاب میتواند عمر توری پلیسه را بالا ببرد دوما اینکه زمانی که توری جمع می شود و در داخل قاب قرار می گیرد مانع از دید ما نمی شود.بهتر  است بدانید قاب توری پلیسه نیز به گونه ای ایجاد شده است که نمیتواند به عنوان یک مانع از دید ما بکاهد.

توری پلیسه ای

 

هدف از ایجاد توری به طور کلی در هر پنجره میتواند مانع از ورود حشرات باشد که توری پلیسه با توجه به ساختاری که دارد میتواند مانع ورود انواع حشرات به داخل خانه شما شود.

 

مزیت بعدی  توری پلیسه این است که برخلاف توری های قدیمی این توری ها دید شما را نسب به محیط بیرونی به طور کلی یا بیشتر از حد معمولا کاهش نمی دهد.توری پلیسه قابلیت دید را تا 95 درصد میتواند حفظ کند که این به عنوان یکی از مزیت های مهم توری پلیسه می باشد در ضمن توری های قدیمی به صورت ثابت می باشند اما توری پلیسه همانطور که در بالا اشاره شد در صورت نیاز قادر به جمع کردن می باشند.

 

توری پلیسه به آسانی قابل نصب می باشد و نیاز به تجهیزات زیادی و ویژه ای ندارد و هر فردی میتواند آن را نصب و در صورت نیاز آن را از پنجره دوجداره جدا نماید.

 

توری های پلیسه ای در برابر تغییرات جوی و همچنین نور آفتاب مقاوم می باشند و به آسانی دچار تغییر و تحویل نمی شوند.

 

توری های پلیسه قابلیت نصب بر روی انواع پنجره های می باشند و شما میتواند بر حسب نیاز و اندازه پنجره دوجداره نوع توری پلیسه خود را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

 

توری های پلیسه قابل شستشو می باشد که این قابلیت میتواند به توری پلیسه شفافیت ببخشد و عمر آنها را افزایش دهد.

 

توری پنجره دوجداره

 

انواع مختلفی از توری پلیسه در بازار موجود می باشد که در دو نوع خارجی و داخلی در بازار فروخته می شود شما میتوانید با توجه به نیاز و همچنین بوجه خود نوع توری پلیسه ای مورد نظر خود را انتخاب و موئرد استفاده قرار دهید

 

 

قیمت توری پلیسه :

جهت دریافت قیمت توری پلیسه ای میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید همکاران ما آماده مشاوره در زمینه توری پلیسه و همچنین ارائه قیمت توری پلیسه به شما می باشند

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*