با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

درب ضد حریق

درب ضد حریق به دربی گفته می شود که در برابر حریق مقاوم می باشد درب ضد حریق  انواع آزمایش ها را پس داده است و دارای گواهینامه های مختلفی می باشد البته لازم به ذکر می باشد با توجه به نفوذ سود جویان در این صنعت بعضی از درب های ضد حریق دارای استاندارد نبوده و شما در هنگام خرید این نوع از درب ها باید نهایت دقت را به عمل آورد استفاده از شرکت ها مطمئن تا حد زیادی میتواند خیال شما را آسوده کند.

 

درب ضد حریق

 

درب ضد حریق از عایق نسوز و همچنین پشم سنگ نسوز با چهار چوبی از جنس معمولا فولاد ساخته شده است که میتواند دمایی بالاغ بر 800درجه سانتیگراد را در 4 ساعت تحمل کند تکنولوژی ساخت این درب ها به گونه ای است که در صورتی که خارج از محیط نیز آتش گرفته شده باشد از ورود دود به محیط داخلی جلوگیری میکند ،جلوگیری از ورود دود به داخل محیط با استفاده از یک لاستیک انجام میگیرد که این لاستیک در برابر آتش مقوم بوده و در هنگام آب شدن از خود دود سمی ایجاد نمی کند.

درب های ضد حریق  معمولا در :

  • بیمارستان های
  • اتاق های سرور
  • درب های خزانه و انبارها
  • درب های نیروگاه های
  • و…..

 

 

درب ضد حریق چوبی

 

درب ضد حریق به دو صورت روانه بازار می شود :

نوع داخلی درب ضد حریق که توسط شرکت های داخلی ساخته شده و روانه بازار می شود و در بعضی از موارد این درب های ضد حریق به کشورهای دیگر صادر می شود.

درب ضد حریق خارجی که از خارج از کشور وارد کشور می شود این درب های دارای کیفیت بالایی می باشد لازم به ذکر می باشد که بعضی از درب های ضد حریق داخلی دارای کیفیتی تا حد درب های ضد حریق خارجی می باشند.

 

 

چه قسمتی از درب ضد حریق در برابر حریق مقاوم می باشد:

تمامی قسمت های درب ضد حریق در برابر آتش مقاوم می باشد درب ،پیچ و مهره ها ،دستگیره ها،چارچوب و سایر قسمت های  به صورت ضد حریق ساخته شده است .بهتر است بدانید درب های ضد حریق بارها مورد آزمایش قرار میگیرند و از لحاظ مقاومت ردبندی میشوند و سپس توسط یکی از استاندارد های موجود برای آزمون مقاومت دربرابر حریق استاندارد سازی می شود.

 

 

درب ضد حریق در انواع مختلفی روانه بازار شده است که از مهمترین انواع درب ضد حریق میتوان به :

 

درب ضد حریق اتاق سرور

درب ضد حریق سرور :

این درب ضد حریق مناسب سرور می باشد که برای محافظت از اطلاعات سرور ساخته شده است با استفاده از این درب ضد حریق شما میتواند تا حد زیادی امنیت اطلاعات خود را بالا ببرید.

 

درب ضد حریق تک لنگه :

 

درب ضد حریق چوبی :

این درب ضد حریق از چوب ماسیو ساخته شده است و  ضخامت درب از 5.1تا5.6بیشتر می باشد و این درب از چهارچوب فلزی ساخته شده است و دارای ظاهری زیبا می باشد در رنگ های مختلف می باشد درب ضد حریق چوبی دارای تکنولوژی ساخت بسیار پیچیده  ای می باشد و به همین دلیل دارای طرفداران زیادی در سطح بازار می باشد

 

 

لازم به ذکر می باشد در هنگام خرید درب ضد حریق باید به دو نکته توجه داشته باشید :

مقاومت درب ضد حریق در برابر حریق چند ساعت،دقیقه می باشد

همچنین ضخامت ورقه فولادی چه میزان می باشد.

 

 

ویژگی های درب های ضد حریق:

در برابر حریق مقاوم می باشند

دارای عمر بالایی می باشند

 

قیمت درب ضد حریق :

جهت دریافت استعلام قیمت درب ضد حریق میتوانید با شماره های قرار داده شده در وب سایت با ما در تماس باشید همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه درب ضد حریق می باشند.