با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

کرکره برقی

کرکره برقی نوعی کرکره می باشد که به جای اینکه بخواهید آنرا با دست باز و بسته نمایید میتوانید تنها با داشتن یک ریموت آنرا باز و بسته کنید این کرکره برقی تا حد زیادی میتواند در کاهش نیروی انسانی مفید باشد اما کرکره برقی تنها این مزیترا ندارد در ادامه با مهمترین مزیت های کرکره برقی آشنا خواهید شد.

مزیت های کرکره برقی :

بالا بردن امنیت

دارای تنوع رنگی

دارای تنوع مدلی

دارای عمر بالاتر نسبت به کرکره معمولی

کاهش هزینه تعمیر و نگهداری کرکره برقی نسبت به  کرکره  معمولی

دارای ضمانت

و…..

 

 

 

کرکره برقی دارای عمر بالایی می باشد چرا که به گونه ای ایجاد شده است که میزان خرابی آن بسیار کم می باشد و به جای اینکه تمامی بارهای کرکره مانند کرکره های قدیمی روی یک کرکره چند تکمه باشد روی چندین تکه بارها تقسیم می شود و زمانی که کرکره دچار مشکل شود شما میتوانید با تعویض و تعمیر آن کرکره ۀن را مانند روز های اول در آورید.

 

کرکره برقی دارای امنیت بالایی می باشد کرکره های قدیمی با استفاده از یک تیغه آلومینیومی ساخته می شود که با استفاده از نیروی انسانی بالا و پایین می شود و در انتها برای امنیت این کرکره از یک یا چند قفل استفاده می شود اما در کرکره برقی وضعیت فرق میکند چرا که کرکره برقی به گونه ای ساخته شده است که به آسانی باز نمی شود و هر فردی قادر به باز کردن آن نمی باشد امنیت در کرکره یکی از مهمترین فاکتورهای می باشد که کرکره برقی به نحوه عالی میتواند این فاکتور را پیاده سازی کند.

 

کرکره برقی دارای هزینه کمتری می باشد:کرکره ساده و قدیم بعد از مدت اندکی دچار فرسودگی می شود و شما باید هزینه ای بالغ بر هزینه نصب آنرا برای تعمیر و نگهداری آن بپردازید درصورتی که کرکره برقی به سادگی دچار مشکل نمی شود و شما میتوانید چندین سال به دون اینکه کرکره برقی دچار مشکل شود از آن استفاده نمایید.

 

کرکره برقی دارای زیبایی بالاتری می باشد:کرکره برقی دارای زیبایی  می باشد و شما می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید لازم به ذکر می باشد که کرکره ساده تنها در چند رنگ موجود می باشد و بعد از مدت زمان اندکی دچار فرسودگی و تغییر رنگ می شود در صورتی که کرکره اتوماتیک به این صورت نمی باشد و میتواند تا چندین سال مانند روز های اولیه شفافیت داشته باشد.

 

 

کرکره برقی به سادگی قابل شستشو می باشد:شما به سادگی میتوانید تنها با آب وکف کرکره اتوماتیک را شستشو دهید و مانند روز های ابتدایی به آن شفافیت دهید. درصورتی که کرکره ساده به سادگی قابل شستشو نمی باشد و در بعضی از مواقع با شستشو دچار زنگزدگی میشوند.

 

 

قیمت کرکره برقی :قیمت کرکره برقی با توجه به معیارهای متفاوتی مشخص می شود اما در صورتی که نیاز به تعرفه کرکره برقی دارید میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه کرکره برقی می باشند.

 

آیا کرکره برقی در صورتی که برق نباشد قادر به کارکردن نمی باشد :برای بسیاری از افراد این سوال پیش میآید اما بهتر است بدانید در صورتی که برق نباشید باز هم شما میتوانید به صورت دستی کرکره برقی را باز و بسته کنید شما میتوانید سوالات خود را در زمینه کرکره برقی با گروه سانکو با شماره های مندرج در وب سایت در میان بگذارید سانکو ارائه دهنده خدمات نوین در صنعت ساختمان می باشد و آماده می باشد تا تجره های خود را در زمینه ساختمان و اجزاء تشکیال دهنده ساختمان در اختیار شما قرار دهد.

 

کرکره برقی پنجره :نوعی از کرکره برقی می باشد که برای پنجره مورد داستفاده قرار میگیرد این کرکره برقی ها معمولا در آپارتمان های و ویلا های مورد استفاده قرار میگیرد ودارای امنیت بالایی می باشد از مهمترین ویژگی های کرکره برقی پنجره میتوان به امنیت بالا ،زیبایی ،عایق صوتی و… اشاره کرد.

 

لیست قیمت کرکره برقی :

لیست قیمت کرکره برقی معمولا با توجه به یک سری از فاکتورهای مشخص می شود قطعا برند های خارجی دارای ارزش بالاتری نسبت به  محصولات داخلی می باشد پس نتیجه میتوان گرفت که  محصولات خارجی دارای ارزش قیمتی بالاتری هستند البته شما میتواند لیست قیمت کرکره برقی خود را با انتخاب محصولات ارزان قیمت  پایین تر بیاورید.

 

 

کرکره برقی

قیمت کرکره برقی

تیغه  کرکره برقی

لیست قیمت کرکره برقی