با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

درب برقی

درب برقی نیز یکی دیگر از خدمات ما در کنار سایر خدمات ساختمانی می باشد اگر شما نیاز به درب برقی دارید میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با  ما در تماس باشید همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه درب برقی و همچنین اعلام قیمت درب برقی می باشند .

 

قیمت درب برقی

درب برقی دارای مزیت های زیادی می باشد البته بعضی از افراد با توجه به قیمت درب برقی این نوع ز درب ها را ترجیح نمی دهند و از درب های قدیمی استفاده میکنند.

از مهمترین مزیت های درب برقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. درب برقی دارای استحکام بالا می باشد.
  2. درب برقی به آسانی قابل تعمیر می باشد.
  3. درب برقی دارای تنوع رنگی بالا می باشد
  4. درب برقی نیروی انسانی را کاهش می دهد.

….

 

معمولا درب برقی به صورت هی مختلفی مورد  استفاده در ساختمان می باشد مثلابعضی از افراد از نوع کرکره ای و بعضی از افراد از نوع شیشه ای استفاده میکنند شما با توجه به نوع ساختمان و محیط کاری خود میتوانید نوع درب برقی مورد نظر خود را سفارش دهید همکاران ما آماده نصب انواع درب برقی برای محیط کاربری شما می باشند.

 

 

قیمت درب برقی :

بر خلاف تفکر بسیاری از افراد قیمت درب برقی برای ساختمان شما نمی تواند هزینه زیای را به وجود آورد بهتر است بدانید با توجه به عمر بالا و همچنین کاهش تعمیر و نگهداری درب برقی میتوان گفت که درب برقی از درب های ساده و معمولی به صرفه تر خواهد بود و میتواند از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری نماید.

 

 

شما می توانید سوالات خود را در مورد قمیت درب برقی و همچنین انواع درب برقی با همکاران ما در میان بگذارید تا در زمان اندکی پاسخ مناسب را بری شما ارائه دهند.