با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

پنجره averta

پنجره دوجداره averta یکی دیگر از برند های پنجره دوجداره می باشد که دارای طرفداران زیادی در بازار می باشد استفاده از پروفیل averta سبب شده است که به این نوع از پنجره دوجداره  پنجره averta گفته شود.

پروفیل اورتا توسط متخصصین داخلی در  سال 1385 ساخته و وارد بازار شد این نوع از پروفیل با توجه به تخصص کاربران این شرکت به عنوان یکی از پروفیل های مناسب برای ساخت درب و پنجره می باشداستفاده از ابزارآلات پیشرفته و همچنین کاربران متخصص و متعهد و باتجربه نیز به عنوان عوامل موفقیت این شرکت شناخته شده می باشد .

پنجره averta

پنجره averta  توسط تیم سانکو نیز به صورت حرفه ای ساخته و برای شما نصب می شود در صورت نیاز به پنجره دوجداره averta میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه  پنجره averta می باشد در صورت نیاز به استعلام قیمت پنجره averta نیز میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید

 

بهتر است بدانید که سانکو یکی از تیم های قوی در نصب و تعمیرات و تعویض پنجره دوجداره می باشد که با استفاده از تجربه تیمی که دارد میتواند این کار را به صورت عالی انجام دهد. تیم مجری ساخت انواع برند های پنجره دوجداره نیز می باشد:

پنجره دوجداره ویستا بست

پنجره دوجداره همارشتن

پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره سیندژ

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*