با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

پنجره آهنی

پنجره  آهنی نوعی از پنجره می باشد که در زمان های گذشته مورد استفاده قرار می گرفته است البته لازم  می باشد که همچنان این نوع از پنجره های همچنان مورد استفاده قرار میگیرند البته پنجره دوجداره با توجه به مزیت هایی که دارد توانسته است جایگزین مناسبی برای پنجره آهنی شود اما همچنان میتواند ردبعضی ا شهر ها و حتی روستا ها نمونه هایی از پنجره آهنی را مشاهده کرد.

 

پنجره آهنی

پنجره آهنی دارای وزن زیادی می باشد و به همین منظور برای قرار دادن آنها در محیط ساختمان نیاز می باشند تا تخریب زیادی را انجام دهیم.

 

پنجره آهنی معمولا در شرایظ جویی دچار دگرگونی و زنگ زدگی می شوند که برای جلوگیری از این منظور معمولا از پنجره یو پی وی سی یا پنجره upvc استفاده می شود.

 

هزینه تعمیر و نگهداری پنجره آهنی بسیار بالا می باشد و شما مجبور هستید برای حفظ و نگهداری این پنجره هیا هر ساله هزینه ای را کنار بگذارید.

 

پنجره آهنی معمولا دارای عمر پایینی می باشند و به همین منظور میتواند هزینه زیادی را بر روی دوش شما قرار دهد.

 

پنجره آهنی دارای زیبایی نمی باشد و این امر میتواند به زیبایی ساختمان شما ضربه بزند حال آنکه پنجره های دوجداره دارای تنوع رنگی بالایی هستند.

 

در صورت نیزا به تعوضی پنجره آهنی به پنجره دوجداره میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه  پنجره دوجداره می باشند.

 

 

سانکو ارائه دهنده خدمات نوین ساختمانی با تجربه بالا می باشد چنان چه شما نیازمند تجهیزات ساختمانی می باشد میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید گروه سانکو در روز های غیر تعطیل و در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*