با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

سقف کاذب

سقف کاذب یکی دیگر از اجزای ساختمان می باشد که طی چند سال اخیر دارای رشد بالای استفاده در ساختمان و و ادارات می باشد با گذر زمان تجهیزات ساختمان رفته رفته با پیشرفت هایی رو به رو شده اند که این پیشرفت ها توانسته است بر امنیت و همچنین زیبایی این اجزا و چندین مزیت دیگر بیفزاید مثلا از مهمترین پیشرفت ها در اجزاء ساختمان می توان به  :

  1. کرکره برقی به جای کرکره معمولی
  2. پنجره دوجداره  به جای پنجره آهنی
  3. استفاده از جک پارکینگ به جای نیروی انسانی
  4. و…

سقف کاذب

سقف کاذب نیز یکی دیگر از اجزاء ساختمان می باشد که معمولا بر روی سقف اصلی قرار میگرد مزیت های بسیار این سقف باعث شده است تا همواره مدیران واحد های تجاری و همچنین سایر مالکان ساختمان های دیگر از این سقف کاذب به عنوان یکی از اجزای مهم در ساختمان خود اسفاده نمایند.

 

سقف کاذب دارای مزیت های بسیاری می باشد از مهمترین  مزیت های سقف کاذب میتوان به موارد زیر اشاره کرد لازم به ذکر می باشد مزیت های زیر تنها بخشی از مزیت های سقف کاذب می باشد:

 

غیر قابل اشتعال می باشد :سقف های کاذب به گونه ای ساخته شده است که به آسانی آتش نمی گیرد و از این رو میتواند بسیار مهم باشد

 

سقف کاذب دارای زیبایی به خصوصی می باشد این زیبایی با تنوع رنگ و طرح های و مدل هایی که روی این سقف کاذب قرار دارد تکمیل می شود.

 

سقف کاذب به گونه ای ساخته شده است در باکتری ها و قارچ ها و هر نوع موجود دیگر نمیتوند در آن قرار گیرد .

 

سقف کاذب معمولا سبک می باشد و در زمان ریزش حجم بالایی ندارد و میتواند به عنوان یک مورد بسیار مهم برای زلزه که قدرت تخریب را کم میکند مورد استفاده قرار گیرد.

 

سقف کاذب میتواند مورد شست و شو قرار گیرد در صورتی که سقف کاذب مدت زیای عمر کند ممکن است دچار تغییر و یا کثیف شدن قرار  گیرد شما میتواند به آسانی سقف کاذب را با آپ تمیز و آن را مانند روز اول دربیاورید.

 

سقف کاذب عایق حرارتی و رطوبتی می باشد و میتواند به عنوان یک فاکتور بسیار مهم به جلوگیری از هدر رفتن گرما و حرارات کمک ند.

 

سقف کاذب  برای تمامی اقلیم های هوایی مناسب می باشد شما میتوانید سقف کاذب را در تمامی شرایط های آب و هوایی مورد استفاده قرار دهید.

 

 

موراد استفاده سقف کاذب :

همانطور که در بالا اشاره شد سقف کاذب در تمامی مکان ها و در تمامی اقلینم های آب و هوایی مورد استفاده قرار میگیرد موراد استفاده از سقف های کاذب را میتوان :

  • استفاده از سقف کاذب در سوله های صنعتی
  • استفاده از سقف کاذب برای واحد های تجاری
  • استفاده از سقف کاذب در محیط های تجاری و اداری
  • استفاده از سقف کاذب در مرغداری ها
  • و……

 

قیمت سقف کاذب

قیمت سقف کاذب :

برای بسیار از افراد قیمت سقف کاذب میتواند به عنوان یکی از عامل های بازدارند باشد اما بهتر است بدانید که سقف کاذب دارای مزیت های زیادی میباشد که ما در این پست به بخشی از این موارد اشاره کرده ایم لازه به ذکر می باشد مزیت های سقف کاذب خیلی بیشتر از این مواردی می باشد که ما به آن اشاره کرده ایم  پس بهتر است بدانید که استفاده از سقف کاذب میتواند بسیار مفید باشد و همچنین به  کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری محیط مدنظر شما بیفزاید .

 

سقف کاذب پی وی سی :

یکی از موارد که بیستر از دیگر نوع های سقف کاذب  مورد استفاده قرار می گیرد سقف کاذب پی وی سی می باشد این نوع از سقف کاذب دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که این مزیت ها باعث شده است از سایر جنس های سقف کاذب دیگر بیشتر مورد استفاده  قرار گیرد  در صورت نیاز به  سقف کاذب پی وی سی میتوانید با ما در تماس باشید همکاران ما آماده  پاسخگویی ب سوالا ت شما در زمینه خرید سقف کاذب پی وی سی و همچنین نصب سقف کاذب می باشند.

 

 

سانکو اجرای سقف کاذب با قیمت مناسب و طراح های بسیار زیبا

سقف کاذب کناف

سقف کاذب آشپزخانه

سقف کاذب pvc