با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info@san-co.ir

درب و پنجره دوجداره

درب و پنجره دوجداره یکی دیگر از خدمات تیم سانکو در راستای سایر خدمات تجهیزیات ساختمانی می باشد در صوتی مه نیاز به درب و پنجره دوجداره دارید میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید تا همکاران ما علاوه بر ارائه مشاوره در زمینه درب و پنجره دوجداره لیست قیمت درب و پنجره دوجداره را در اختیار شما قرار دهند.

درب و پنجره دوجداره

درب و پنجره دوجداره دارای مزیت های بسیاری می باشد که هر کدام از این مزیت های توانسته است عیب های بسیاری زا بپوشناند  به همین دلیل بوده است که درب و پنجره های قدیمی به سرعت جای خود را به  درب و پنجره دوجداره داده اند از مهمترین مزیت های درب و پنجره دوجداره میتوان به :

 

عمر بالای درب و پنجره دوجداره :

درب و پنجره دوجداره دارای عمر بالایی می باشند چرا که تکنولوژی ساخت آنها به گونه ای می باشد که میتواند چندین سال در برابر تغییرات آب و هوایی و… مقاوم باشد .

 

درب و پنجره دوجداره دارای زیبایی بالاتری می باشند:

درب و پنجره دوجداره دارای تنوع رنگی بالایی می باشد این تنوع رنگی باعث شده است تا این نوع از درب و پنجره بیشتر برای کاربران ذوست داشتنی تر باشند چرا که افراد به راحتی میتوانند براساس نمای داخلی و خارجی خود رنگ مورد نظر را انتخاب و در ساختمان خود استفاده نمایند.

 

درب و پنجره دوجداره به راحتی قابل نصب می باشد

درب و پنجره دوجداره دارای وزن بسیار کمتری نسب به پنجره های قدیمی و آهنی می باشند و به همین دلیل به راحتی قابل قرار دادن در ساختمان می باشند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*